Nahrávám...

Obchodní podmínky

1.    Úvodní ustanovení:
Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.stehlik-zahradales.cz.cz v rámci celé ČR.
Veškeré nabízené zboží pochází od autorizovaných dovozců a oficiálních distributorů pro ČR, je standartní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce či dovozce.

2.    Objednání zboží a uzavření kupní smlouvy
Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky, vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami a zároveň potvrzuje svou způsobilost k právním úkonům.
Ceny zboží jsou vyznačeny u jednotlivých položek zboží a jsou platné ke dni objednání zboží. Jsou uvedeny s DPH.Prodávající si vyhrazuje právo změn uvedených cen v  případě změny kurzu, výrazné inflaci nebo výrazných změnách dodavatelských podmínek výrobců a ostatních dodavatelů zboží.
Objednávat zboží lze rovněž telefonicky. Kupující odesláním objednávky stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.Tímto se stává objednávka závaznou.
Prodávající si vyhrazuje právo zrušení objednávky v případě chybného uvedení ceny.
Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího v okamžiku zaplacení kupní ceny a jeho převzetím.

3.    Storno objednávky
Storno objednávky ze strany kupujícího
Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud je objednávka přijatá a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodejce nárok na škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží.

Storno objednávky ze strany prodávajícího
Provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, případně se výrazným způsobem změní jeho cena. O zrušení objednávky bude zákazník informován. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.

4.    Způsob dodání, převzetí objednaného  zboží
–    osobně na prodejně Hlavní 47 Tuklaty
–    doprava Stehlík ke kupujícímuna místo určení, vyjma kolové a komunální techniky a při nákupu na splátky
–    při nákupu na splátky Essox – osobně na prodejně Hlavní 47 Tuklaty, zboží může fyzicky převzít pouze osoba uvedená na úvěrové smlouvě=žadatel o úvěr!

Zboží, které je skladem, je standartně expedováno do 2 pracovních dnů. Ostatní nabízené zboží je převážně expedováno v rozmezí 5-14 dnů. U méně běžného nebo problematického zboží však nemůže být tato lhůta zaručena, neboť závisí na dalších distributorech a dovozcích. V případě nedostupnosti zboží nebo delší dodací lhůty může zákazník objednávku stornovat e-mailem bez jakýchkoli sankcí ze strany prodávajícího.

5. Expediční poplatek
K ceně zboží je v případě využití dopravy firmou Stehlík ke kupujícímu na místo určení připočítáván expediční poplatek (zahrnuje dopravu, manipulaci se zbožím) 1500,-Kč vč.DPH.

      6.   Způsob platby
Hotovost - při osobním odběru zboží.
Bankovní převod - potřebné údaje pro platbu bankovním převodem jsou sděleny zákazníkovi. Zboží je možno odebrat po připsání částky v plné výši ceny na účet prodávajícího.
U všech způsobů úhrady platí, že kupující se stává vlastníkem zboží až po uhrazení celé kupní ceny včetně případného expedičního poplatku. Prodejní cena je aktuální cena uveřejněná v okamžiku odeslání objednávky zákazníka.

7.  Převzetí zboží zákazníkem
Stroj je zákazníkovi předáván zkompletovaný, seřízený a vyzkoušený. Zákazník je zdarma seznámen s obsluhou a údržbou stroje.

8.  Záruční podmínky
Firma Stehlík je autorizovaný prodejce produktů firmy Husqvarna Česko s.r.o., která je dovozcem. Proto se záruční podmínky řídí podle Záručních podmínek firmy Husqvarna Česko s.r.o.

9.  Reklamační podmínky
Reklamace budou vyřízeny v souladu s platným právním řádem ČR.

10.   Bonusy a slevy
Veškeré slevy platí pouze do vyprodání zásob nebo do konce uvedeného data, dle toho, co nastane dříve.

11.    Odstoupení od kupní smlouvy – vrácení zboží
U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující – nepodnikatel-fyzická osoba podle Obč.zák. Právo do 14 dnů od doručení zboží najeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškerré dokumenty a to včetně faktury a záručního listu. Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí.

12.    Odpovědnost za správnost údajů
Informace na webových stránkách jsou zčásti přebírány od třetích stran a mohou obsahovat věcné a technické napřesnosti či typografické chyby a mohoubýt aktualizovány bez předchozího upozornění. Prodejce tedy nemůže bezvýhradně garantovat správnost jejich obsahu.

Prodejce nenese vůči jiné straně odpovědnost za škody, způsobené použitím informací z internetového obchodu nebo odkazovaných webových stránek, nebyli-li tyto informace na přání zákazníka následně písemně potvrzeny ze strany prodejce.