Nahrávám...

O naší společnosti

Naše firma vznikla v roce 1994 v oboru zakládání a údržba zahrad. Od roku 1998 působíme v lesnictví (těžba, přibližování dřeva a pěstební činnost). Naše zkušenosti v oborech zahradní a lesní techniky jsou založeny na více jak 15 letech zkušeností.

Od roku 2005 je naše firma autorizovaným prodejcem a servisem zahradní a lesní techniky Husqvarna, Jonsered, Partner a Flymo, která pokrývá kompletní stroje a nářadí pro údržbu zahrad a práci v lese.

Naše firma je též autorizovaným servisem motorů Briggs&Stratton, HONDA, Kohler a Kawasaki, které jsou používány na všech značkách zahradní techniky.

Samozřejmostí jsou pro nás záruční i pozáruční opravy všech námi prodávaných značek, předvedení a dovoz zakoupeného stroje zákazníkovi, poradenská a konzultační činnost.Dále provádíme broušení řetězů do motorových pil, nožů do sekaček, plotostřihů, kuchyň.nožů, nůžek, seker, kotoučových pil i vidio, roznýtování a nýtování řetězů aj.
.
Mimo jiné u nás můžete zakoupit stroje značky TERA VARI jako jsou bubnové sekačky, komunální technika, štípačky dřava, dále štípací klíny, sekery, kalače, ochranné pracovní prostředky aj.

Víme, že potřeby profesionálů musíme vyřešit v co nejkratším možném termínu a nejvyšší kvalitě.


V našem novém internetovém obchodě si můžete prohlédnout nabízený sortiment s možností objednání zboží přímo z pohodlí Vašeho domova. Zde nabízíme na stroje Husqvarna, Jonsered a Partner internetovou slevu 5-23% z doporučené ceny.

Přejeme Vám příjemný nákup a těšíme se na spolupráci s Vámi.